Pc Monster

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Web Hacking Bölüm Kuralları..!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DapperDanger
Administrator
Administrator

»Mesaj Sayısı : 444
»Kayıt tarihi : 06/02/10
»Yaş : 26
»Nerden : İstanbul

MesajKonu: Web Hacking Bölüm Kuralları..!   Ptsi Haz. 21, 2010 3:25 pm

Marhaba Arkadaşlar.

Web Güvenlik Açıkları Vizyon ve Kuralları:

Bu bölümümüzde Güncel Güvenlik Açığı Haberleri Güncel Güvenlik Açıkları, Fixlenmesi ve Güncel Açık Yamaları gibi başlıkları kapsayan konular yayınlanmalıdır.

Genel Bölüm Kuralları:

# Bölüm İçerisinde Konu Açarken Daha Önceden Aynı Konunun Açılmamış Almasına Dikkat Ediniz. (Forumda arama yaparak konunun daha önce açılıp açılmadığını öğrenebilirsiniz.)

# Forum Genelinde Olduğu Gibi bu Bölümde de Polemik İçerikli Konuların Açılması ve Kalp Kırıcı Mesajlar Yazılarak Forum Düzen ve Disiplinini Bozacak Girişimlerde Bulunulması Kesinlikle Yasaktır.

# Bölümde Konu Başlıklarını Yazarken ‘Lütfen Yardım, Çok Acil’ Tarzında Yazmak Yerine Konunun İçeriği ile Alakalı Başlık Yazmanız Sizlere Yardımcı Olunması Bakımından Daha Yararlı Olacağı İçin bu Tarz Başlıklı Konular Silinecektir.

# Konu Altında Chat Yapar Gibi Karşılıklı Mesajlaşmayınız. ve Mesaj Flood’u Yapmayınız.

# Bölümde Hacking Yöntemi İçeren Konular Açmak Kesinlikle Yasaktır.

# "Şu siteye saldırmak istiyorum, şu sitede açık buldum nasıl hacklerim, bu açık ile nasıl site çökertirim" tarzı konular açanlar bölüm kuralını ihlal etmiş sayılacaklardır ve ilgili konu silinecektir.

# Virüs, Trojan içerikli yazılımı yaymak amaçlı konu açan üyelere ceza uygulanacaktır.

# Yukarıdaki bilgiler sürekli güncellenecektir.

Önemli : Konularınız Silinirken İlgili Yönetici, Konuyu Açan Kişiyi Uyarmak Zorunda Değildir. Bu Yüzden Konum Neden Silindi Gibi Pm’ler Atmayınız. Konunuz Silinmişse Mutlaka Bir Kural İhlali Söz Konusudur.

Web Hacking Bölüm Kuralları..!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası