Pc Monster

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bütün Oyunlarda Para Kazanma (ArtMoney) Resimli Anlatım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DapperDanger
Administrator
Administrator

»Mesaj Sayısı : 444
»Kayıt tarihi : 06/02/10
»Yaş : 26
»Nerden : İstanbul

MesajKonu: Bütün Oyunlarda Para Kazanma (ArtMoney) Resimli Anlatım    Ptsi Ağus. 09, 2010 4:49 pm

Edit 09.08.2009 : Oyundaki Paranız Ne Kadar Fazla Olursa Bu Programı O Kadar Rahat Kullanabilirsiniz
örn. 500$ ınız var programda 500 diye aratıyorsunuz ve 1000 den fazla sonuç çıkıyor(yada çıkmaz oyuna göre değişir) program değiştirilmek üzere sadece İLK 1000 SONUCU SAĞ TARAFA ATAR geriye kalanlar işleme alınmaz. Ama paranız fazla ise oyun sayının yüksekliğine göre daha az sonuç bulur böylece hem değer kaçırma olasılığınız 0 a inmiş olur hemde daha rahat uygulama yaparsınız

Daha Önce Verildimi Bilmiyorum Arama Yapamadım Çünü Site Çok Yavaş Ama Ben Yinede Paylaşmak İstedim

Öncelikle Programı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] İndiriyoruz

Programı Kuruyoruz ve Çalıştırıyoruz

Oyunumuzu Seçiyoruz
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Görüldüğü Gibi 1174 Dolarım Var

Tekrar Programı Açıyoruz ve Search e Basıp Value Yazan Yere Ne Kadar Paramız Varsa Yazıp OK e Basıyoruz

Sol Tarafta Çıkan Sonuçları Yeşil Oka Basarak Sağ Tarafa Alıyoruz

Görüldüğü Gibi Sağ Tarafa Geçti, Şimdi Oyuna Girip Para Harcıyoruz(Yada Para Kazanıyoruz Hiç Farketmez Ama Mutlaka Paranın Değişmesi Lazım)

Paramız 1533 Oldu Şimdi Tekrar ArtMoney i Açıp Value Yazan Yerde Yeni Paramızı Buluyoruz

Paramızı Bulduk Şimdi Paramızın Yazılı Olduğu Yeri İstediğimiz Gibi Değiştiriyoruz
Not : Genelde 2 Değer Değiştirmeniz Gerekir, 2 Değeri Değiştirmeden İşe Yaramaz

Oyuna Giriyoruz Ve Paramız Değişmiş

Önemli Not 1 : Online Oynanan Oyunlarda (knight, metin2 vb.) işe yaramaz
Önemli Not 2 : Bazı Oyunlarda Değeri Değiştirdikten Sonra Oyunu Kaydetip Çıkmanız Gerekebilir, Oyuna Tekrar Girdiğinizde Para Karşınıza Çıkacaktır

Beğendiyseniz Yorum Yazın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

yorum yazsanaza lo beğenmedinizmi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bütün Oyunlarda Para Kazanma (ArtMoney) Resimli Anlatım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Iatkos V7 (intel-amd) X86, Normal Bilgisayarlar Icin
» VB 6 ile Basit Koxp Yapımı