Pc Monster

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Yardım BöLümü KuraLLarı [ Herkes Okumuş SayıLacaktır ! ]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DapperDanger
Administrator
Administrator

»Mesaj Sayısı : 444
»Kayıt tarihi : 06/02/10
»Yaş : 26
»Nerden : İstanbul

MesajKonu: Yardım BöLümü KuraLLarı [ Herkes Okumuş SayıLacaktır ! ]   Salı Ağus. 03, 2010 12:21 pm

1-Konusunu açmadan önce "CevapLanan SorunLar Hazır KonuLar..." bölümüne bi göz atıp kendi sorunlarının açıklamasını araştırsınlar...

2-Konusu cevaplanan arkadaşlar buraya yetkisi olan moderatör arkadaşlara ve ihbar konusuna belirrtsin konuyu"CevapLanan SorunLar Hazır KonuLar..." bölümüne taşıyalım...

3-Bölümde kesinlikle reklam,küfür,hakaret,tartışma içerikli mesajlar yazmayın!!!

4-Eğer sorunların cevabını biliorsanız yardım etmeniz rica olunur....

5-Konu Açarken Başlığa: ''Allah rızası için,yardıımmmm,bakar mısınız'' yazmamanız rica olunur..Başlığa direk sorunu yazınız..Bu tür başLıklarla konu açtığınız taktırde başlık moderatörlerımız tarafından edıtlenecektır..

6-Bilmediğiniz,yardım edemeyeceğiniz konulara girip "zaten o oyun güzel değil boşver oynama","aynı sorun bendede var [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]","msn'e girsene","işte falanca konuya girin benimde sorunum var" ve en çok yazılan şey "işte bu adamın dediği gibi işte" gibi saçma sapan yorumlar yazıp yardım konularını sohbet konusuna çevirmeyin.

7-
Bundan böyle pc'm bu oyunu kaldırır mı gibi konular açmak yasaktır..Görüldüğü taktirde konu kapatıLacaktır..

İYİ FORUMLAR...
DİP NOT:
5. nci maddeye uymayanların başLıkları editlenecektır... Biraz yardımcı oLmak ıstıyorsanız , başlığı kısaca sorununuzu yansıtacak sekılde yazın..

Örnek : Resim Küçültme Programı Arıyacaksınız.

BaşLık : [ AciL ReSim KüçüLtme Programı Lazım + ... rep ]

İçerik : [ Arkadaşlar başLıktaki gibi yardımlarınızı bekLiyorum ]
real.1907
Forumun Yenisi
Forumun Yenisi

»Mesaj Sayısı : 1
»Kayıt tarihi : 25/08/11
»Yaş : 25
»Nerden : mardin

MesajKonu: Geri: Yardım BöLümü KuraLLarı [ Herkes Okumuş SayıLacaktır ! ]   Perş. Ağus. 25, 2011 12:39 pm

+
----
-
Süper 300 Adet Vcd Oyunları

Link:
rapidshare.com NES_DISC_V1.rar

Rar Şifresi Yoktur

not: indirdiğiniz dosyayı buraya çıkart dedikten sonra çıkan İso dosyasını Cd ye yazdırınız...

İyi Eğlenceler

link kırık yenilermisiniz.

Yardım BöLümü KuraLLarı [ Herkes Okumuş SayıLacaktır ! ]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen Oyunu Açamıyorum moderator ve adminler yardım edin lütfen
» arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var ltfn okuyun
» AdanusMt2 İle HuntersMt2 Birleşerek 2 sunucu Acılacaktır....